ALZip

ALZip dla Mac

Słodkie i łatwe w użyciu narzędzie do kompresji

ALZip to narzędzie do kompresji, pozwalające rozpakować skompresowane pliki, takie jak ZIP i RAR, i jest przydatną alternatywą dla WinZip.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty w użyciu
  • Bardzo szybki
  • Pozwala wybrać aplikacje do dekompresji

Wady

  • Nie można utworzyć plików RAR

Doskonały
9

ALZip to narzędzie do kompresji, pozwalające rozpakować skompresowane pliki, takie jak ZIP i RAR, i jest przydatną alternatywą dla WinZip.

ALZip jest kompatybilny z ZIP i ponad 40 innymi skompresowanymi typami plików, więc z pewnością rozpakuje wszystko, co na niego rzucisz. Ale o wiele więcej, ALZip pozwala ci wybrać program, który chcesz otworzyć, zamiast wybierać go automatycznie lub otworzyć jako zwykły plik Windows.

ALZip jest również dobrym rozwiązaniem do rozpakowywania plików pobranych z eMule lub innych sieci P2P, ponieważ skanuje je przed złośliwym oprogramowaniem lub wirusami przed ich otwarciem. Jedną rzeczą, która uderza Cię w ten program, jest to, jak łatwo jest go używać - interfejs jest niezmiernie przejrzysty i niezakłócony. Prowadzi Cię przez proces rozpakowywania delikatnie i nie ukrywa zdekompresowanych plików w jakiejś niewygodnej lokalizacji, tak jak robią to niektóre programy.

Nie wymaga też żadnych wtyczek ani dodatków w celu zwiększenia funkcjonalności lub radzenia sobie z określonymi czasami plików - ALZip ma już wszystko. Najnowsza wersja jest bardzo szybka i wprowadzono nową opcję aktualizacji i przywracania w przypadku powtarzających się zadań.

Dla wszechstronnego, łatwego w użyciu i potężnego narzędzia do dekompresji, ALZip to wszystko, czego potrzebujesz, aby pozbyć się bluesa z suwakiem.

ALZip obsługuje następujące formaty

ALZ, EGG, RAR, 7Z, ZIP

Najczęściej pobierane Kompresja plików na mac

ALZip

Download

ALZip 1.1

Opinie użytkowników o ALZip

Sponsorowany×